Haftalık Başak Burcu Yorumu

Tarih : 17.10.2016

Bu aralar yapacağınız bir ziyaret bazı konuları fark etmenizi sağlayabilir. Düşüncelerinizi ve hislerinizi açıkça ifade edebilir, niyetinizi anlatabilirsiniz. Güçlü bir diyalog ve özgüvenli bir duruş sizi bir adım öne çıkaracaktır. Negatif yorumlar ya da eleştiriler alabilirsiniz. Fakat motivasyonunuzu kaybetmeyin. Kararlarınız hatalı olabilir. Aşırı harcamalardan uzak durmalısınız. Günün Atmosferi:Mars - Plüton birleşimi enerjiyi güçlü kılıyor Emeklerinizin karşılığını göreceğimiz günler.

Öte yandan son dakika gelişmeleri ya da sürprizleri yaşayabiliriz. Diyaloglar, görüşmeler, ziyaretler ya da etkinlikler bizi aydınlatabilir. Mars - Plüton görünümü iki yönlü etkilere sahip. Bir yandan etrafımızı baskın, dediğim dedik ve obsesif kişiler sararken, diğer yandan da yenilikleri ve değişimleri kucaklıyoruz. İnsanoğlunun şeytani yönleriyle yüzleşiyoruz. Hedef odaklıyız, müthiş bir disiplinle çalışıyoruz. Gücümüz ve enerjimiz yerinde…

Bu görünüm aynı zamanda tensel çekimi ve istekleri de artırıyor. Kimimiz bir takım kişileri kafaya takabilir. Öğle sonrası saatlerde, maddi başlıklarda sorunları gündeme getirebilir. Öte yandan çekingeniz, biraz güven kaybı içindeyiz. Bu nedenle ilişkilerimizde de sıkıntılar yaşayabiliriz. Daha pozitif ve bütünleştirici olmamız gereken bir gün.

Yorumu paylaşın :

Siz De Paylaşın