Haftalık Koç Burcu Yorumu

Tarih : 16.01.2017

2017 yılına hızlı ve güzel bir başlangıç yapıyorsunuz sevgili koçlar, 8 Şubat 2017 tarihine kadar Merkür gerilemesi devam ediyor. Yılın ilk haftası oldukça yoğun ve tempolu olacak.. Kariyer hayatınızda yenilikler için içinizdeki ışığa güvenerek emin adımlar atacaksınız.. Özellikle 10 Ocak 2017 tarihinden sonra yen, girişimlerde bulunabilir araştırmalar yapabilirsiniz..

Bugün birlikte çalıştığınız insanlarla üstün gelmek mücadelesi yerine işbirliği içinde hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Kendi fikirlerinize muhalefet edilmesini boyun eğdiriliyormuş hissine kapılmadan değerlendirirseniz tabi ki haklarınıza saygılı olmaları kaydıyla istediğiniz ilerlemeyi kaydedersiniz. Maddi konularda ise dikkatli davranmalı ve hemen karar vermemelisiniz.

12 Ocak 2017 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor. İş ve eğitim hayatınızda resmi konularla ilgili sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için uğraşabilir başarılı sonuçlar alabilirsiniz. İş hayatınızda pozitif yaklaşımlarınız finansal konularda takdire şayan bir başarının altına imza atmanızı sağlayabilir ve umutlarınızın gerçeğe dönüşebilir.

Yorumu paylaşın :

Siz De Paylaşın